fbpx

WESELA

Ten wyjątkowy dzień tylko u nas

Wesele można zorganizować w wielu różnych miejscach, ale tylko w Rycerskim możesz zorganizować prawdziwie Królewskie Wesele

Ten wyjątkowy dzień zorganizujemy dla Ciebie we wspaniałym klasycznym stylu. Nasze piękne sale balowe są do Twojej dyspozycji. Zadbamy o najmniejszy szczegół, sprawimy że każdy gość poczuje się iście po królewsku. Ten dzień będzie w Twojej pamięci na zawsze. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Powitanie

Rycerski to idealne miejsce  do organizacji balu weselnego, nasze sale bankietowe zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nasi eksperci od wydarzeń weselnych dbają o to, aby wszystko przebiegło tak jak należy.

Przyjęcie

Świętuj najszczęśliwszy dzień swojego życia z rodziną i przyjaciółmi w cudownej scenerii dostosowanej do Twojego osobistego stylu. Nasz zespół zadba o wszystkie szczegóły, dzięki czemu możesz całkowicie zatracić się w tych pięknych chwilach.

Dopinamy Każdy Element

Znamy się na naszej pracy, przekazując nam
organizację Twojego wesela, zdajemy sobie sprawę
jak wielka odpowiedzialność ciąży nad nami
Jednak nasze doświadczenie i wyczucie smaku
zadowoliło już nie jedną parę.

  Zaplanujmy

  Twoje Wesele

  Imię i Nazwisko *
  Numer Telefonu*
  Email *
  Liczba Gości*
  Data*
  Godzina*
  Dodatkowe Informacja*

  Formularz ma charakter informacyjny, po wypełnieniu prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 513 102 612, w celu omówienia szczegółów.