Restauracja

Witamy w Restauracji Hotelu Rycerski

Restauracja Rycerska znajduje się w stylowym pomieszczeniu, nawiązującym do czasów średniowiecznych oraz tradycji regionalnych. Masywne stoły, kute elementy oraz naturalna sceneria Restauracji przypominają XIV wieczną epokę. Miła atmosfera w średniowiecznym stylu sprawi, że poczujecie się Państwo naprawdę jakbyście cofnęli się w czasie.

Restauracja Rycerska

Nasza kuchnia zadowoli najbardziej wybredne podniebienie, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Restauracja Rycerska to miejsce wyjątkowe o niepowtarzalnym klimacie łączące w sobie wyszukane smaki napitków i jadła staropolskiego , jak np. żur w chlebie, zupa gulaszowa w kociołku, golonko po Rycersku, czy gulasz z dziczyzny z plackami ziemniaczanymi.

Restauracja może pomieścić łącznie 100 osób, jest to miejsce uniwersalne, sprzyjające zarówno kameralnym spotkaniom, obiadom rodzinnym jak i lunchom biznesowym czy też wykwintnym kolacjom.

„Wino jest rzeczą cudownie stworzoną dla człowieka, jeżeli zdrowy lub chory będzie je przyjmował w stosownej porze i umiarkowanie” – Hipokrates

Rycerskie Specjały

Nasi Kucharze bazują na produktach sezonowych, dlatego karta menu zmieniana jest cztery razy w roku, co pozwala Państwu cieszyć się wyjątkowymi smakami w naszej restauracji. Wychodzimy z założenia, że sztuką jest tworzyć pyszne potrawy, bazując na naturalnych składnikach, doprawianych mieszanką naturalnych przypraw i świeżych ziół. Zgodnie z tradycją, jaką prezentują nasi Kucharze – nie używamy żadnych ulepszaczy, sztucznych barwników czy konserwantów spożywczych.

    Zapisz się do naszego Newslettera