Konferencje

Konferencje

Restauracja i Hotel Rycerski *** to renomowane i idealne miejsce, posiadające duże doświadczanie w  organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych oraz bankietów firmowych. Nasze atuty  to niepowszechność , skrupulatność i jakość, dzięki którym biznes w naszym hotelu to przyjemność. Nasza doświadczona załoga potrafi doradzić i zadbać o najmniejszy szczegół w organizacji i realizacji szkoleń czy konferencji tak aby efektem była wspólna satysfakcja.

W Restauracji i Hotelu Rycerski*** jesteśmy przekonani , że biznes idzie w parze ze stylem, dlatego  nasza praca i indywidualne podejście do każdego z naszych klientów  to wydarzenie idealnie dopracowane. Na terenie naszego obiektu posiadamy duży parking, który zapewni miejsce dla każdego gościa.

Znajdujemy się w bardzo dogodnej lokalizacji przy drodze krajowej DK 94 Kraków – Wrocław, w odległości:

KatowiceMiędzynarodowe Centrum Kongresowe15 km
SosnowiecExpo Silesia – Centrum targowo-wystawiennicze6km
KrakówLotnisko Balice80km
KatowiceLotnisko Pyrzowice30km

Centrum konferencyjne w Hotelu i Restauracji Rycerskiej*** dysponuje 4 przestronnymi salami w oryginalnym stylu rycerskim, które mimo oddechu przeszłości, spełniają wymagania teraźniejszych czasów i umożliwiają swobodną aranżację.

 

Zapraszamy Państwa do organizacji szkoleń i spotkań firmowych w naszym lokalu. Zapewniamy 4 sale w oryginalnym stylu rycerskim, które mimo oddechu przeszłości, spełniają wymagania teraźniejszych czasów. W każdej Sali jest dostęp do Internetu wifi, klimatyzacja, posiadamy wyposażenie konferencyjne : ekrany, rzutnik, flipcharty. Każde spotkanie firmowe traktujemy indywidualnie i według potrzeb oraz sugestii Gościa.

 

Kontakt:

sprzedaz@hotel-rycerski.pl

tel. 513 754 588 / 513 102 612