O Nas

Zapraszamy Państwa do Hotelu*** i Restauracji Rycerski

miejsca dla ludzi ciekawych dobrego smaku, komfortu i niezapomnianego stylu.

Hotel znajduje  się przy drodze krajowej DK 94 Kraków – Wrocław  w odległości 15 kilometrów  od Katowic, co sprzyja organizacji spotkań rodzinnych, biznesowych oraz ułatwia  wykorzystanie wolnego czasu na poznawanie uroków Zagłębia Dąbrowskiego.

Zarówno styl jak i architektura wnętrz nawiązuje do średniowiecza i rycerskości, a nowoczesne rozwiązania zapewniają komfort i bezpieczeństwo. To w naszym lokalu spotkały się przeszłość i teraźniejszość, aby jak najbardziej komfortowo przyjąć każdego Gościa.

Oferujemy szeroką gamę polskich i staropolskich potraw, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wytrawnych smakoszy. Dysponujemy pięcioma przestronnymi i stylowymi salami: Rycerska (restauracyjna, dla osób niepalących), Biesiadna (weselna, dla niepalących), Myśliwska (dla niepalących), Winiarnia (dla niepalących) oraz Konferencyjna.

Oferujemy również 25 pokoi i 1 apartament. Nasz hotel jest idealnym miejscem dla strudzonych przybyszów, pozwala odkryć komfort w eleganckim stylu. Przestronne wnętrza, jasne i delikatne kolory pomogą w udanym wypoczynku.

"Dla biznesu"

Obiekt świetnie nadaje się na spotkania biznesowe, Eventy firmowe etc, polecamy!

Michał Z.

Świetna restauracja

Wspólnie ze znajomymi świętowalismy sylwestra w Restauracji Rycerskiej. Od samego wejścia przyjazna atmosfera, przemiła i zgrana obsługa. Przepyszne dania, doskonale podane i bardzo ładna sala. Serdecznie polecam i już wiem gdzie przywitam rok 2023.

Ala C.

"Przytulnie i miło"

Dzisiaj zawitałem z żoną. Przytulnie, miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie i dość krótkie oczekiwanie na zamówienie. Zdecydowanie od dzisiaj będę częściej tam zaglądał

Marcin S.