fbpx

Oferta naszej restauracji jest urozmaicona. Nasze polskie potrawy są przeznaczone zarówno dla odbiorców prywatnych jak i dla firm z Czeladzi i okolic, które cenią sobie wysoką jakość, przystępną cenę i dobry catering. Oferowane dania doskonale sprawdzą się jako dodatek do imprez rodzinnych, urodzin, chrzcin, imprez integracyjnych, szkoleń, jubileuszy, spotkań biznesowych, bankietów i innych imprez w gronie kontrahentów i pracowników. Szeroki wybór potraw z kuchni polskiej i nie tylko sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego na organizowaną imprezę.

Przygotowujemy i dostarczamy nie tylko lunch i napoje, zajmujemy się również przygotowaniem smacznych przystawek i dań. Przede wszystkim dbamy o kulinarną przygodę i ucztę dla zmysłów. Dania serwowane w restauracji Rycerskiej charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem, świetnym zapachem i przede wszystkim doskonałym smakiem. Nasze doświadczenie kulinarne pozwala sprostać najbardziej wyszukanym zamówieniom na każdy rodzaj imprezy oraz przyjęcia okolicznościowego.

 

Zamówienia przyjmujemy pod numerem telefonu: 513-102-622  Niedziela do Czwartku: 12:00 – 20:00, Piątek- Sobota: 12:00- 21:00

http://www.hotel-rycerski.pl/zamow-online/