fbpx

Centrum konferencyjno-szkoleniowe
Restauracja i Hotel Rycerski***

Sala Biesiadna

Sala Biesiadna jest największą salą w której odbywają się największe wydarzenia, jubileusze, spotkania okolicznościowe, szkolenia, konferencje biznesowe, bankiety itp. Sala ma możliwość podziału na dwie niezależne od siebie części, oddzielone przesuwanymi drzwiami. Posiada odrębne wejście i wyjście na taras , której dopełnieniem jest piękny ogród o każdej porze roku.

Sala Winiarna

Doskonale przystosowana do organizacji spotkań biznesowych oraz przyjęć okolicznościowych. Idealna dla 30 – 56 osób. Posiada wyjście na taras oraz bar bogato wyposażony w rozmaite trunki.

Sala Myśliwska

Sala Myśliwska  z pięknymi płaskorzeźbami nawiązującymi do tematyki myśliwskiej zapewnia niepowtarzalny klimat. Wieczorne oświetlenie i nastrojowa muzyka stworzą dla Państwa wspaniałą atmosferę.

Sala Konferencyjna

Sala konferencyjna została stworzona z myślą o spotkaniach biznesowych w mniejszym gronie. Jest idealnym miejscem, które pozwoli  Państwu zachować szczególną dyskrecję. Unikatowa płaskorzeźba na całej ścianie pozostanie na długo w pamięci każdego gościa.