fbpx

Nasi Kucharze bazują na produktach sezonowych, dlatego karta menu zmieniana jest cztery razy w roku, co pozwala Państwu cieszyć się wyjątkowymi smakami w naszej restauracji. Wychodzimy z założenia, że sztuką jest tworzyć pyszne potrawy, bazując na naturalnych składnikach, doprawianych mieszanką naturalnych przypraw i świeżych ziół. Zgodnie z tradycją, jaką prezentują nasi Kucharze – nie używamy żadnych ulepszaczy, sztucznych barwników czy konserwantów spożywczych.

Witamy w Restauracji Hotelu Rycerski

Każdy Gość znajdzie u nas coś wybornego, a i każdy Rycerz przedniego trunku u nas zasmakuje…

Restauracja Rycerska znajduje się w stylowym pomieszczeniu, nawiązującym do czasów średniowiecznych oraz tradycji regionalnych. Masywne stoły, kute elementy oraz naturalna sceneria Restauracji przypominają XIV wieczną epokę. Miła atmosfera w średniowiecznym stylu sprawi, że poczujecie się Państwo naprawdę jakbyście cofnęli się w czasie.

Restauracja Rycerska to miejsce wyjątkowe o niepowtarzalnym klimacie łączące w sobie wyszukane smaki napitków i jadła staropolskiego , jak np. żur w chlebie, zupa gulaszowa w kociołku, golonko po Rycersku, czy gulasz z dziczyzny z plackami ziemniaczanymi.

Restauracja może pomieścić łącznie 100 osób, jest to miejsce uniwersalne, sprzyjające zarówno kameralnym spotkaniom, obiadom rodzinnym jak i lunchom biznesowym czy też wykwintnym kolacjom.

„Wino jest rzeczą cudownie stworzoną dla człowieka, jeżeli zdrowy lub chory będzie je przyjmował w stosownej porze i umiarkowanie” – Hipokrates

Nasze Menu

  Rezerwacja

  Zarezerwuj Stolik

  Imię i Nazwisko*
  Data
  Telefon *
  Godzina
  Email *
  Ilość osób

  Godziny Otwarcia


  Nieczynne


  12:00 - 21:00


  12:00 - 20:00

  Kontakt


  recepcja@hotel-rycerski.pl


  (32) 763 58 88 wew. 855

  Śniadania dla gości z zewnątrz od 8:00 – 11:00

  Po wypełnieniu formularza prosimy o telefoniczne potwierdzenie rezerwacji
  32 763 58 88.

  Nasze Specjały