Każdy Gość znajdzie u nas coś wybornego, a i każdy Rycerz przedniego trunku u nas zasmakuje…

Do kompleksu należy także Restauracja Rycerska, znajdująca się w stylowym pomieszczeniu, nawiązującym do czasów średniowiecznych oraz tradycji regionalnych. Masywne stoły, kute elementy oraz naturalna sceneria Restauracji przypominają XIV wieczną epokę. Miła atmosfera w średniowiecznym stylu sprawi, że poczujecie się Państwo naprawdę jakbyście cofnęli się w czasie.

Restauracja Rycerska to miejsce wyjątkowe o niepowtarzalnym klimacie łączące w sobie wyszukane smaki napitków i jadła staropolskiego , jak np. żur w chlebie, zupa gulaszowa w kociołku, golonko po Rycersku, czy gulasz z dziczyzny z plackami ziemniaczanymi.

Restauracja może pomieścić łącznie 100 osób, jest to miejsce uniwersalne, sprzyjające zarówno kameralnym spotkaniom, obiadom rodzinnym jak i lunchom biznesowym czy też wykwintnym kolacjom.

"Wino jest rzeczą cudownie stworzoną dla człowieka, jeżeli zdrowy lub chory będzie je przyjmował w stosownej porze i umiarkowanie" - Hipokrates

Sala Winiarnia i Myśliwska - obie sale są przeznaczone dla osób niepalących, ale przede wszystkim ceniących nietuzinkowe wnętrza

W naszym lokalu odnajdziecie Państwo miejsce, w którym każda pora dnia będzie idealną na delektowanie się winem . Piwniczny klimat, łukowe sufity z czerwonej surowej cegły i półokrągły ceglano – drewniany bar, każdemu doda zapału do biesiad przy butelce dobrego trunku

Miejsce to na pewno zadowoli nawet najbardziej wytrawnego gościa. Kute kinkiety, żyrandole i niesamowicie podświetlony bar zachęci grupy osób, chcące świętować rodzinne jubileusze czy w miłym klimacie spotkać się na płaszczyźnie biznesowej.

Sala idealnie sprawdzi się przy organizowaniu spotkań czy przyjęć okolicznościowych do 50 osób, a w połączeniu z salą Myśliwską znajdującą się obok pomieści nawet do 80 gości

Kremowy obrus, elegancka porcelana, świece i piękne kompozycje kwiatowe na stołach sprawią, że każda Para Młoda zapamięta te szczegóły na bardzo długo. Zorganizujemy dla Państwa idealne przyjęcie weselne do 130 osób w Sali Biesiadnej, takie które będziecie wspominać całe życie.

Pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa kelnerska będą dopełnieniem tego wieczoru. Doradzimy gdzie znajdą Państwo świetny zespół, zamówią idealny tort, pyszne ciasta czy utalentowaną florystkę. Tak ważny dzień musi być dopracowany i bez zarzutu. My Państwu w tym pomożemy.

Sala Myśliwska znajduję się w dolnej części lokalu w sąsiedztwie z Winiarnią. Charakteryzuje ją surowość i naturalność wystroju – kamień piaskowy i czerwona cegła na ścianach oraz kute elementy. Jednak największe wrażenie robi imponujących rozmiarów płaskorzeźba, przedstawiająca polowanie na żubry.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Projekt, fotografie, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl  
 
Informacja o polityce cookies ...